Jaki samochód wynająć na Torze Łódź?

Możliwość wynajęcia sportowego samochodu i przejażdżka nim po profesjonalnym torze rajdowym to marzenie każdego motomaniaka i doskonały pomysł na prezent. Jednym z popularnych torów w Polsce jest Tor wyścigowy Łódź, który oferuje przejazdy wieloma super samochodami.

Wynajem Ferrari

tor łódź

Klasyka włoskiej motoryzacji, czyli Ferrari, to marka, która od pokoleń tworzy kolejne generacje sportowych samochodów. Poszczególne modele nie tylko osiągają zawrotne prędkości, ale również przyciągają wzrok swoim luksusowym designem. Na Torze Łódź dostępny do jazdy jest między innymi model Ferrari 458 Italia, który przyspiesza do setki w zawrotne 3,5 sekundy! Dostępne są również modele Ferrari F430, F12berlinetta oraz California.

Jazda Lamborghini

Po Torze Łódź można poruszać się również w pojazdach marki Lamborghini. Modele Gallardo oraz Huracan zna każdy fan motoryzacji. Kierowca może liczyć na nieziemskie przyspieszenie oraz ogromną moc silnika, którego dźwięk nie może równać się z niczym innym. Adrenalinę w czasie jazdy Lamborghini trzeba poczuć we własnych żyłach.

Sportowe Porsche

Wśród sportowych samochodów do wypożyczenia na Torze Łódź oczywiście musiał znaleźć się legendarny model Porsche 911. Ten samochód dostępny jest w wersji „zwykłej” oraz w edycji GT3, która jeszcze lepiej prowadzi się po torze. Oczywiście obydwa te samochody zupełnie wciskają w fotel! Każdy fan motoryzacji może spełnić swoje marzenie i zasiąść za kierownicą tego dzieła sztuki na kołach.