Niesamowita jazda po torze Łódź

Każdy młody mężczyzna od dziecka często marzy o tym, aby poczuć się prawdziwym kierowcą rajdowym za kółkiem drogiego auta sportowego. Przejazd takim samochodem po torze wyścigowym Łódź to doskonała zabawa, która z całą pewnością zostawi o sobie niezapomniane chwile pełne adrenaliny, a także niesamowitych wrażeń.

Autodrom Łódź – dynamiczna jazda z adrenaliną w tle

W pełni profesjonalny oraz innowacyjny tor Łódź został zaprojektowany, a także zbudowany z myślą o wszystkich kierowcach, którzy preferują szybką jazdę mocnym samochodem.

Obiekt ten jest przeznaczony zarówno dla motocykli, samochodów osobowych, a także gokartów. Jego największym atutem jest położenie, które ma miejsce niedaleko Łodzi, a więc centrum kraju przy dwóch autostradach A1 oraz A2.

Charakterystyka autodromu Łódź

Jest to jedyny taki nowoczesny obiekt sportowy, który jest położony w granicach województwa łódzkiego, a który daje duże możliwości do bezpiecznej oraz dynamicznej jazdy po idealnym torze.
Ten autodrom ma bardzo dobrze położoną asfaltową nawierzchnię, która mierzy do 1050 metrów długości. Poza tym, każdy kierowca może być zachwycony jego szerokością, która wynosi w zależności od danego odcinka od ośmiu do dwunastu metrów.

W pełni innowacyjny obiekt sportowy tor Łódź doskonale służy nie tylko do doskonalenia techniki jazdy, ale także daje duże możliwości do organizowania ciekawych i niezapomnianych wrażeń.

Warto czasem choć raz na jakiś czas sprawić sobie ogromną niespodziankę i wypożyczyć wymarzony sportowy samochód sportowy, który z niesamowita prędkością przemierzy tor wyścigowy koło Łodzi.