Przedstawienie modelu opon Dębica Navigator 2

Należy przede wszystkim wiedzieć, że model opony Dębica Navigator 2 jest zaliczany do klasy ekonomicznej. Produkt doskonale zdaje egzamin w bardzo zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Warto także zdawać sobie sprawę, że wspomniany model powstał w oparciu o najbardziej nowoczesną mieszankę gumową, która charakteryzuje się głównie świetną elastycznością w zróżnicowanym zakresie temperatur. W ten sposób opona jest w stanie służyć kierowcom bez względu na porę roku.

Bieżnik opony Dębica Navigator 2

Nie wszyscy oczywiście mają świadomość, że bieżnik jakim charakteryzuje się model opony Dębica Navigator 2 zaprojektowano na bazie bieżnika Goodyear Vector 3. Posiada on bowiem klockową konstrukcję, która do tej pory była stosowana tylko i wyłącznie w przypadku opon najwyższych klas.

Ponadto bardzo duża liczba nacięć oraz właściwie zoptymalizowana budowa przyczyniły się do zdecydowanego zwiększenia bezpieczeństwa jazdy. Z kolei szerokie rowki są odpowiedzialne za bardzo efektywne odprowadzanie wody spod opony. W efekcie ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu jest bardzo małe.

Koniecznie trzeba również zaznaczyć, że regularne osuszanie bieżnika bardzo korzystnie oddziałuje nie tylko i wyłącznie na przyczepność, ale również stabilność jazdy, bez względu na panującą pogodę.

Co jeszcze wyróżnia model opony Dębica Navigator 2?

Model ponadto charakteryzuje się zrównoważonymi parametrami zarówno zimą, jak i latem. Opony podczas chłodniejszych miesięcy bez problemu są w stanie zachować bardzo dużą elastyczność, z kolei latem mogą utrzymać właściwą twardość.