Odpowiednio dobrane opony

Wielu kierowców nie do końca zwraca uwagę na opony, na których jeździ. Pomijając fakt, iż nie wymieniają ich sezonowo to jeszcze nie dbają, by ich stan nadawał się do jazdy. To oczywiście duży błąd, gdyż dobrze dobrane opony zapewniają ogromne bezpieczeństwo oraz znacznie wpływają na komfort jazdy. Zarówno na lato, jak i zimę dobrze jest sprawdzić stan naszych opon a w razie ich zakupu – postawić na dobry model, który posłuży kierowcom przez co najmniej kilka następnych sezonów. 

Opony ekonomiczne o wysokich parametrach

Zamiast kupować używane opony niewiadomego pochodzenia, których ceny czasami bywają zatrważająco wysokie – warto zainwestować w opony o wysokich parametrach, które charakteryzują się dość atrakcyjnymi cenami. Jednym z  takich popularnych i bardzo dobrych modeli to opony Dunlop Sport Bluresponse, których jakość specjaliści oceniają na niezwykle wysoką. Te opony spokojnie mogą konkurować ze światowymi markami. 

Parametry opon Dunlop Sport Bluresponse 

Opony Dunlop Bluresponse oprócz efektywnego, oryginalnego designu cieszą się wyjątkowymi parametrami, o których w swoich opiniach często przypominają zadowoleni klienci. Większość z nich na pierwszym miejscu podkreśla, że dzięki tym oponom znacznie można zaoszczędzić na paliwie (zmniejszają spalanie nawet o 30%). Kolejnym plusem jest ich niska cena. W sklepach motoryzacyjnych oraz w internecie za oponę Dunlop Sport Bluresponse zapłacimy od 200 do 250 zł za sztukę. Ponadto warto zwrócić uwagę na ich trwałość – spokojnie starczą nam na kilka lat.