Dlaczego warto się przejechać KTM X BOW

Motoryzacyjne prezenty święcą ostatnimi czasy ogromne sukcesy. Wręczenie komuś jako prezent urodziny przejażdżki Ferrari lub innym sportowym samochodem stało się bardzo modne. Zamiast jednak tak luksusowych samochodów, wiele osób poleca spróbowanie sił w czymś nieco bardziej prymitywnym. Chodzi tu oczywiście o auta o nazwie KTM X BOW. Czym dokładnie jest i dlaczego warto wybrać właśnie je, a nie coś nieco bardziej luksusowego?

Czym jest ten pojazd?

KTM X Bow to bardzo specyficzna maszyna. Co prawda wygląda jak samochód, lecz o wiele bliżej jest mu do bolidu wyścigowego. Nie ma to bowiem ani jednego elementu, który mógłby poprawiać komfort i wygodę podróżowania takim autem. Nie ma rzecz jasna radia, ogrzewania, wygodnych siedzeń, czy też oczywiście klimatyzacji. Jedyne co jest, co prymitywny fotel, prosta kierownica i ogromny silnik, który jest w stanie wystrzelić ten niewielkich rozmiarów pojazd z ogromną prędkością.

Dlaczego warto go wybrać?

Dlaczego warto wybrać właśnie ten potwornie szybki pojazd zamiast luksusowego super samochodu? Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ to właśnie KTM jest całą esencją motoryzacji. Nie zawiera w sobie żadnych rozpraszaczy, a jedynie to, co w jeździe autem jest najważniejsze. Dużą moc, dużo przyczepności i ogromną przyjemność z jazdy. Mało kto będzie chciał takim autem jeździć na co dzień, dlatego też, jeśli ma się tylko okazje pokonać nim choćby kilka okrążeń po torze wyścigowym, bez wahania warto się na to zdecydować. Na pewno nikt nie pożałuje.