Transfer z lotniska

Obecnie loty samolotami i przemieszczanie się za pomocą drogi lotniczej nie jest już prawie nikomu obce. Z roku na rok zwiększa się liczba połączeń, dzięki czemu możemy dolecieć praktycznie każdego dnia nawet na drugi koniec świata. Jednym z najbardziej obleganych polskich lotnisk jest to w podkrakowskich Balicach. Port lotniczy Kraków-Balice każdego kolejnego roku pobija swoje rekordy i przyjmuje jeszcze więcej turystów. Wszystko dzięki doskonałej promocji Krakowa w międzynarodowych mediach i internecie.

Wypożyczalnia samochodów Kraków Balice

wypożyczalnia samochodów kraków lotnisko

Oczywiście nie od dziś wiadomo, że jednym z najmodniejszych i najszybszych sposobów na dostanie się do miejsca zakwaterowania jest wynajęcie na lotnisku samochodu. Robi się tak już praktycznie wszędzie i oczywiście ważne jest tylko posiadanie prawa jazdy, a najlepiej takiego międzynarodowego. Dzięki wynajęciu auta na lotnisku w obcym kraju możemy w prosty sposób poruszać się pomiędzy najlepszymi atrakcjami danego regionu.

Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko

Z krakowskiego lotniska do centrum miasta jest naprawdę rzut beretem i wystarczy niecałe 30 minut, by dojechać do hotelu i zacząć zwiedzać to piękne miasto. Oprócz wypożyczenia auta pozostaje jeszcze kilka alternatyw, z których to jednak korzystają zazwyczaj osoby nieposiadające prawa jazdy bądź ci, którzy nie przepadają za poruszaniem się samochodem w obcym i zupełnie nieznanym miejscu. Dobrą ofertę znajdziesz na https://www.ddpartner.com.pl/wynajem-balice.