Tor Słomczyn – brawura jazda samochodowa

Mnóstwo mężczyzn już w młodym wieku marzy o brawurowej i szybkiej jeździe samochodowej. Te niesamowite marzenia mogą spełnić u progu dorosłości decydując się na jazdę wybranym samochodem sportowym po torze wyścigowym w Słomczynie.

Tor Słomczyn – lokalizacja

Tor wyścigowy Słomczyn to obiekt o bardzo imponujących rozmiarach oraz w pełni nowoczesnej infrastrukturze. Został on zlokalizowany na styku tras S7 i drogi nr.50 obok Grójca, dzięki czemu istnieje łatwy dojazd dla ciężkiego sprzętu.

tor warszawa słomczyn

Obecnie jest on jednym z najbardziej rozpoznawalnych torów wyścigowych w całym kraju. Od Warszawy dzieli go zaledwie 40 kilometrów, a bliskość drogi DK50 oraz ekspresówki S7 sprawia, że szybki dojazd na to miejsce nie stanowi żadnego problemu.

W 2016 roku autodrom Słomczyn przeszedł gruntowną modernizację, która to sprawiła, że jest dziś zapewnia on niesamowitą atrakcje dla wszystkich fanów szybkiej jazdy samochodowej.

Na widzów czekają tutaj wysokie trybuny zapewniające widoczność na całą nitkę toru. Właściciel obiektu zadbał również o wystarczającą ilość miejsc parkingowych oraz o to,a by panowała tutaj miła atmosfera oraz niezwykle ciekawy klimat!

Tor Słomczyn – kolebka polskiego rallycrossu

Ten w pełni nowoczesny tor wielu fanom rallycrossu kojarzy się z wyścigami w tej właśnie dziedzinie sportu.

Idealnie gładka, asfaltowa nitka znajdującego się w Słomczynie toru mierzy 1,2 kilometra długości o ma 16 metrów szerokości. Liczne łuki, ciasne zakręty oraz równa nawierzchnia sprawiają, że na tym torze każdy uczestnik może maksymalnie wykorzystać potencjał każdego testowanego auta sportowego. Imponująca szerokość oraz prawidłowe linie wpływają bardzo pozytywnie na wysoki komfort jazdy oraz zapewniają bezpieczeństwo.

Warto czasem podarować sobie odrobinę luksusu i przetestować niezwykle szybkie i zwinne Ferrari, Lamborghinii KTM X-BOW czy inne, wysokiej klasy wozy sportowe.