Czym charakteryzują się opony Kleber Krisalp HP3 205/55r16?

Kleber krisalp hp3 205/55r16 są oponami zimowymi klasy średniej. Zostały zaprojektowane przez producenta z myślą o samochodach osobowych. 

Przynależność marki Kleber do koncernu Michelin sprawiła, że w modelu zastosowane zostały rozwiązania technologiczne, które pozwalają kierowcy na bezpieczną podróż każdego dnia. 

Czym cechuje się bieżnik?

Opony kleber krisalp hp3 205/55r16 wyposażono w kierunkową rzeźbę bieżnika, co w połączeniu ze specjalnym kształtem kanałów „Toboggan” gwarantuje efektywne oprowadzanie nie tylko śniegu, ale również, wody i błota. Przekłada się to na zdecydowanie lepsze panowanie kierowcy nad samochodem w zimowych warunkach. 

Z kolei dopełnieniem bieżnika kierunkowego w oponach kleber krisalp hp3 205/55r16 jest gęsta sieć lameli ulokowana praktycznie na całej jej powierzchni. Efektywnie wgryzają się nie tylko w śnieg, ale również w lód. W ten sposób kierowca samochodu będzie miał zdecydowanie mniejsze ryzyko związane z ewentualnym poślizgiem. Skracana jest również droga hamowania. 

Ponadto mieszanka gumowa opon kleber krisalp hp3 205/55r16 powstała w oparciu o elastomery funkcjonalne. Jest w ten sposób odporna na różne wahania temperatur, co gwarantuje stałą przyczepność. 

Cena opon

Opony są bardzo atrakcyjne cenowo. Produkt nie tylko zapewnia bezpieczeństwo kierowcy. Jest również komfortowy, potwierdzeniem tego są etykiety. Cena opon wynosi około 215 złotych (aktualne ceny znajdziesz na SklepOpon.com). Warto również wiedzieć, że premiera modelu miała miejsce w 2016 roku, waga opon wynosi 8,8 kg, a hałas zewnętrzny 69 dB.