Pokrowce na wymiar skuteczną ochroną przed zabrudzeniami foteli

Właściciele samochodów, którzy chcą chronić tapicerkę foteli przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mają do wyboru uniwersalne pokrowce dostępne w hipermarketach lub pokrowce na wymiar szyte w wyspecjalizowanych firmach.

Pokrowce uniwersalne

Ich niewątpliwą zaletą jest niska cena. Niestety za nią idzie niska jakość materiałów użytych do wykonania. Za kilkadziesiąt złotych można kupić komplet pokrowców, który osłoni fotele samochodowe przez kilka, kilkanaście miesięcy. Najczęściej po kilku praniach w pralce tracą swój kształt, blakną kolory. Coraz trudniej jest dopasować je do kształtu foteli samochodowych. Ci, którzy chcą, by wnętrze ich samochodu wyglądało schludnie, muszą wymieniać je na nowe co najmniej co 2 lata.

Pokrowce na zamówienie

To pokrowce, które szyte są z materiałów najwyższej jakości. Wszystkie szwy dopasowane są idealnie do szwów na oryginalnych siedzeniach. Dzięki zastosowaniu pianki usztywniającej lub podszewki idealnie pasują do wyprofilowanych foteli. W razie potrzeby w pokrowcach umieszczane są specjalne kieszenie na boczne poduszki powietrzne. Pokrowce samochodowe na miarę posiadają logo producenta samochodu, co zwiększa estetykę wnętrza i nadaje mu profesjonalny wygląd.

Ogromną zaletą pokrowców samochodowych na miarę jest ich łatwość utrzymania w czystości. W razie zabrudzenia wystarczy pokrowce wyprać w pralce automatycznej i założyć na fotele. Mimo wielokrotnego prania nie tracą kolorów i nie ulegają odkształceniom.